Bałtyckie Przedsiębiorstwo Nurkowe
"EXPLORER"

STRONA GŁÓWNA
AKTUALNOśCI
KURSY
DAN
WYPRAWY
KURSY
ZAWODOWE
baza szkoleniowa
O NAS
KONTAKT

Oferujemy Państwu możliwość ubezpieczenia w międzynarodowym systemie ubezpieczeń dla płetwonurków:

DIVERS ALERT NETWORK (DAN)

  1. Sposób zawarcia ubezpieczenia:

Ubezpieczenia zawierane są we Włoszech i stamtąd też przysyłane są wszystkie dokumenty potwierdzające zawarcie ubezpieczenia.
 
W związku z tym prosimy o nie zostawianie tego na ostatnią chwilę przed wyjazdem i zgłaszanie się min. 2 tygodnie wcześniej aby dopełnić wszystkich formalności.
Tuż po zawarciu ubezpieczenia dostajecie Państwo potwierdzenie na e-mail. Zwiera ono Imię i Nazwisko, data ważności oraz numer certyfikatu, który jest też waszym numerem członkowskim i jest najważniejszy, ponieważ właśnie te cyfry trzeba podać  w razie ewentualnej potrzeby zgłoszenia wypadku do DAN. Potwierdzenie to jest wystarczające do wszelkich formalności. Dokumenty wraz z certyfikatem przychodzą pocztą, co może trwać kilka tygodni. Możemy przyspieszyć ten czas wybierając opcję przesyłki za pomocą poczty kurierskiej, co jednak kosztuje dodatkowo 30 euro.

Jeżeli jest Pan/Pani zdecydowany/a na ubezpieczenie się w DAN,  istnieją dwa sposoby aby tego dokonać:


1. Kliknąć na poniższe logo. Zostaną Państwo przeniesieni na oryginalną stronę Dan Europe. Trzeba najpierw dokonać rejestracji danych a potem wybrać rodzaj ubezpieczenia. Płatność kartą kredytową lub przelewem.

 


Pieniądze trafiają bezpośrednio do DAN Europe we Włoszech. DAN Europe nie może aktywować członkostwa, dopóki pełna suma wolna od opłat bankowych nie trafi na jego konto. Przy przelewach trwa to dłużej, używając karty kredytowej potwierdzenie dostajemy natychmiast na maila.
Wypełniając formularz on-line pamiętaj o wpisaniu w pole "additional opitions: numeru 39054 (jeżeli przechodzicie Państwo przez link powyżej numer juz tam będzie). Umożliwi nam to w razie problemów pomoc dla państwa i rozwiązanie problemów.

 

2. Jeżeli zależy Państwu na czasie a nie macie karty kredytowej lub nie chcecie jej udostępniać w internecie, proponujemy pomoc umożliwiając zawarcie ubezpieczenia przy użyciu naszej karty po uprzedniej wpłacie odpowiedniej kwoty na nasze konto. Osoby zainteresowane tą formą zawarcia ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny na numer 0-501 542-533.

Jeżeli byli już Państwo raz ubezpieczeni w DAN i chcecie odnowić swoje członkostwo, wystarczy kliknąć link i zalogować się używając numeru z karty DAN i swojego hasła (w razie problemów z hasłem można je odzyskać lub napisać maila do nas o pomoc).Jeżeli będziecie mieli Państwo problemy z przesłaniem zgłoszenia lub pieniędzy to prosimy o kontakt telefoniczny na 0-501 542-533
powrót na górę

Dan Europe divers Alert Network
Sposób zawarcia ubezpieczenia
DAN - co to takiego?
Misja DAN
Jakie korzyści płyną z członkostwa w DAN
Pomoc
Ubezpieczenia
Dokumenty i inne korzyści
Działalność edukacyjna
Rodzaje członkostwa indywidualnego
Rodzaje członkostwa klubowego
Copyright  © Blue Seal 2003
Ostatnia aktualizacja 2010-07-14