Bałtyckie Przedsiębiorstwo Nurkowe
"EXPLORER"

.:PM:.   .:P1:.   .:P2:.   .:P3:.   .:SS1:.   .:PN1:.   .:PN2:.   .:WM1:.   .:PL1:.   .:PR1:.  

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

KURSY

DAN

WYPRAWY

KURSY
ZAWODOWE

baza szkoleniowa 

O NAS

KONTAKT

BAZA SZKOLENIOWA "EXPLORER"

Szkolenie płetwonurków rekreacyjnych prowadzimy w specjalnie przygotowanej bazie nurkowej mieszczącej się na terenie prywatnego ośrodka wypoczynkowego "Grzybia Dąbrowa" w czarnej Dąbrowie. BPN "EXPLORER" jest odpowiedzialne za szkolenie natomiast sprawy noclegów i wyżywienia są w wyłącznej gestii właściciela ośrodka Pana Andrzeja Garstki, z nim też prosimy się kontaktować w tych sprawach pod numerem 0-59 82-14-329 lub 0-608 466-682

Baza nurkowa jest zorganizowana w wydzielonej części ośrodka na tzw. cyplu. Posiadamy własny pomost i pole namiotowe. Dla wygody kursantów i bezpieczeństwa sprzętu, jest on zamykany na noc w specjalnym boksie. Wykłady odbywają się w specjalnie wybudowanej w tym celu sali wykładowej, która jest wyposażona w niezbędne pomoce naukowe.  Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na specjalnie stworzonych torach i stanowiskach podwodnych umożliwiającym osobom uczącym się nurkować bezpieczeństwo, lepszą orientację pod wodą i i zwiększające komfort wykonywania ćwiczeń. 

Baza jest wyposażona w sprzęt nurkowy odpowiedni do prowadzonych zająć. Są to pianki, jackety, automaty oddechowe, butle, pasy balastowe, sprzęt dodatkowy latrki, błyskacze, bojki pływające, dekompresyjne, kołowrotki. Sprężone powietrze jest zapewniane przez sprężarki elektryczne. Do transportu nurków po jeziorze używamy pontonów. 

ośrodek
..........................
mapa dojazdu
..........................
Terminarz kursów
..........................
Cennik kursów
..........................
Cennik nurkowań
Copyright  © Blue Seal 2003
Ostatnia aktualizacja 2010-07-14